PETEK TEMİZLİĞİ

Her yerde yaygın bir kullanıma sahip olan ve sürekli yakılan kalorifer petekleri, bir süre sonra içerisinde biriktirmiş olduğu atıklar nedeniyle ısı kaybına sebeb oluyor. Bu nedenle insanlar peteklerin temizliğini yaptırmadıkları sürece yeteri kadar ısınamamakta ve kaloriferlerde gerekli sonucu elde edememektedirler. Bu nedenle peteklerin her yıl düzenli bir şekilde temizliği yapılmalıdır. Petek temizliği konusunda en uygun fiyatlarla hizmet sunulduğundan dolayı, ihtiyaç doğrultusunda istediğiniz zaman peteklerin temizliğini yaptırabilirsiniz. Ayrıca petekler, en uç noktaya kadar temizlendiğinden dolayı, bir sonra kullanım esnasında peteklerin ısı derecesini artırdığını göreceksiniz. Bu nedenle petek temizliğini uygun fiyat politikası kapsamında alanında uzman kişilerle iletişime geçerek temizletebilirsiniz.

Peteklerin Üstü Neden Örtülmemelidir?

Isı enerjisi olarak bilinen ve ısıtma konusunda en ideal ısıtıcılar arasında yer alan kalorifer petekler, düzenli kullanımlar sonucu kurmuş olduğunuz her yeri sorunsuz bir şekilde ısıtmaktadır. Bu nedenle ısı kaybını önlemek ve verimi artırmak için, peteklerin üstü örtülmemelidir. Üzeri örtülen petekler, ısısını yayamayacağından dolayı, bu peteklerden yüksek verim alamazsınız. Bunun yanısıra peteklerin bir süre kullanıldıktan sonra temizlenmemesi de ısı kaybını düşüreceğinden dolayı, bu kurallarla dikkat edilmelidir. Böylece sizde peteklerinizin ısı kaybının önüne geçmesini ve yakıt tüketimini engellemek istiyorsanız petek temizliği konusunda firmamızın sunmuş olduğu avantajlı hizmetlerinden yararlanarak petek temizliği hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.

PETEK TEMİZLİĞİ

bursa_petek_temizligi

Petek temizliği doğalgaz faturalarınızı düşürür

Kış boyunca ödediğiniz doğalgaz faturalarının yüksekliğinden mi şikayetçisiniz? Eğer daha önce petek temizliği yaptırmadıysanız mutlaka petek temizleme işlemi talep edin. Petek temizliği doğalgaz faturalarınızda ciddi oranda düşüş sağlayacaktır.

bursa_petek_temizligi

Petek temizleme verimli ısınma sağlar

Peteklerinizin bazıları daha çok bazıları daha az mı ısınıyor? Peteklerinizin düzenli temizliğini yaptırdığınızda peteklerde ve tesisat içinde sıcak suyun dolaşmasını engelleyen tortular temizlenecek ve peteklerinizin her bölgesi eşit ısınarak kaliteli bir ısınma sağlayacaktır.

bursa_petek_temizligi

Petek temizleme kombinizi korur

Kombiniz sık sık bozuluyor ve size masraf mı çıkarıyor? Petek ve tesisatın temizlenirse suyun akış hızı artacak, kombi aşırı zorlanma ve güç sarfiyatından kurtulacak, daha rahat çalıştığı için kombinin arızalanması rizki de azaltılmış olacaktır. Kirli ve tıkalı petekler kombinin arızalanmasına sebep olur.

RESİMLER

bursa_petek_temizligi
bursa_petek_temizligi
bursa_petek_temizligi
bursa_petek_temizligi
bursa_petek_temizligi

PETEK TEMİZLİĞİ YAPTIĞIMIZ YERLER

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

BARAKFAKİH ORGANİZE SANAYİ MÜDÜRLÜĞÜ

BARAKFAKİH ORGANİZE SANAYİ MÜDÜRLÜĞÜ

BARAKFAKİH ORGANİZE SANAYİ MÜDÜRLÜĞÜ